Консультації 
Weight Loss Program

Комплексне рішення для автоматизації підприємства

Управління фінансовими ресурсами, грошовими потоками, завдання логістики (управління закупівлями, запасами, продажами).

КонсультаціїПідтримкою забезпечуються тільки зареєстровані користувачі системи. Обслуговування проводиться протягом дії договору з гарантійної підтримки.

Для обслуговування клієнтів організовано декілька видів консультацій:

  • консультації по телефону «Гарячої лінії» продавця (центральний офіс (044)206-72-49 або гарячих ліній дилерів)

надається 10 хв в день (якщо інше не відображено в договорі) і стосується питань експлуатації системи.

  • система обміну інформацією з дилерами і клієнтами (Соід) (http://siid.intelserv.com), в якій можна прочитати вже поставлені питання / відповіді, термінові повідомлення, задати питання і отримати відповідь, описати проблему або помилку, замовити доопрацювання і т.д.).

Система обміну інформацією з дилерами і клієнтами (Соід)

Система призначена для збору та управління інформацією, що надходить від дилерів і клієнтів. Це заявки на доопрацювання (дилерська мережа), виявлені помилки, що виникли запитання і думки, які виникають при експлуатації систем ІС-ПРО, ІС-ПРО ТК.

Система обміну інформацією з користувачами (Соід) є також системою онлайнового консультування. На будь-яке питання в Соід оперативно реагують і дають кваліфіковану відповідь від розробника.

Крім цього користувачі Соід своєчасно інформуються про вихід нових версій, пакетів, аналізують і обговорюють інформацію, внесену іншими користувачами.

Соід є інструментарієм і клієнта , і розробника. Першому він дозволяє використовувати систему ІС-ПРО найбільш ефективно і менше залежати від зовнішніх факторів (наприклад, територіальна віддаленість клієнта), а другий успішно розвивати програму на основі повної і достовірної інформації.

Для роботи з Соід потрібен доступ в Інтернет та Internet Explorer або інший веб-браузер.

http://siid.intelserv.com

Google+